info@ertelenerji.com   +90 332 352 54 52   +90 332 352 54 52

KURUMSAL

Bilgilerinize sunduğumuz bu kısa tanıtım yazısı ile firmamız Ertel Elektrik İnş. Müh. Bil.Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. hakkında fikir sahibi olacağınızı ümit ediyoruz. Bu itibarla da birlikte çalışma olanağı bulacağımız inancını taşımaktayız.

Firmamız Ertel Elektrik İnş. Müh. Bil.Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.  2013 yılında KONYA ’da kurulmuştur. Firmamızın kurucu ortakları Osman Subaşı (Elektrik Elektronik Mühendisi) Ercüment Sağlam (Elektrik mühendisi) Firmamız AG - OG Elektrik Projelendirme, Taahhüt, Yenilebilir Enerji Kurulum ve Bakımı konusunda yetişmiş kadrolu personel istihtam etmektedir. 

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Ertel Elektrik İnş. Müh. Bil.Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti , uzman kadrosu ile firmaların Proje, danışma nlık, taahhüt işlerine cevap vermektedir. 

  Hizmetler
  Bizden Haberler
Web Sitemiz Yenilenmiştir

Web sayfamız yenilenmiştir

24 / 11 / 2017

Satış Sonrası Destek

Proje Bazlı Çözümler

Teknik Destek

Arge Çalışmaları

Sürekli Gelişim

alüminyum profil alüminyum ekstrüzyon profilleri alüminyum korkuluk aksesuarları aluminium profile aluminium extrusion aluminium accessories konya promosyon konya reklam ajansı sodyum bikarbonat potasyum bikarbonat amonyum bikarbonat